• Oglas

    Home / Oglas
    Radna pozicija:
    Interni revizor
    Ured:
    Sarajevo
    Radno mjesto otvoreno do:
    15.08.2019

    Detaljni opis posla i zahtjevi:

    Mikrokreditno društvo EKI i Mikrokreditna fondacija EKI kao lideri u mikrokreditiranju znaju da pravi pristup poslu znači donijeti posao tamo gdje je najpotrebniji – do samog klijenta. Poslovanjem na ovaj način smo postali dio zajednice u kojoj radimo i taj status čuvamo i vrijednujemo.

    Odgovornost u radu je najbolji način da pokažemo da smo socijalno osviješćena organizacija, a nadogradnja poslovanja u Mikrokreditno društvo EKI, uz preko 20 godina predanog rada i preko 42.000 aktivnih klijenata potvrđuju da smo na pravom putu.

    Građenje partnerskih odnosa među zaposlenima u EKI-ju  i sa našim klijentima je naše opredjeljenje i svaki naš korak vodi u tom pravcu.

    Za Odjel interne revizije tražimo:

    Internog revizora

    (za Mikrokreditno društvo EKI)

    Glavne odgovornosti:

    • Izvršava revizije neposredno i prema godišnjem planu i programu rada
    • Prati usklađenost poslovanja organizacije sa zakonima, drugim propisima i općim aktima
    • Testira, ispituje, prati i ocjenjuje efikasnost poslovnih operacija i tačnost i adekvatnost sistema informisanja
    • Revidira i prati aktivnosti organizacije u skladu sa Statutom, Politikama o radu Nadzornog odbora i sprovođenje odluka Nadzornog odbora
    • Daje preporuke za poboljšanje kvaliteta EKI usluga i obezbjeđuje internu kontrolu na svim nivoima poslovanja
    • Posjećuje sve poslovne jedinice
    • Učestvuje u pripremi izvještaja i drugih aktivnosti odjela Interne revizije propisane zakonskim i/ili drugim propisima

    Potrebne kvalifikacije:

    • Visoka stručna sprema ekonomskog ili pravnog smjera
    • Poželjno radno iskusustvo u bankarstvu, drugim finansijskim institucijama ili privrednom društvu za revizju. Prednost imaju kandidati sa iskustvom na poslovima interne ili eksterne revizije
    • Prednost će imati kandidati koji posjeduju certifikat ovlaštenog internog revizora i/ili zvanje ovlaštenog revizora i/ili certificiranog računovođe

    Pored opštih uslova utvrđenih Zakonom, kandidat mora ispunjavati i posebne uslove:

    • Da radnik nije osuđivan za krivična djela
    • Poznavanje rada na računaru, programi: MS word, MS excel, MS powerpoint
    • Aktivno poznavanje engleskog jezika
    • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
    • Sistematičnost, analitičnost, odgovornost, pouzdanost, komunikativnost
    • Spremnost na putovanja u zemlji

    Nudimo vam:

    • Stimulativne radne uslove
    • Rad u dinamičnom i motivirajućem okruženju
    • Dodatne edukacije i usavršavanja

    Očekujemo Vaše prijave u formi CV-a uz visoku stopu motivacije na posao@eki.ba

    Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

    Pošaljite prijavu

    Kontakt forma

    We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.